Profesjonalne systemy zabezpieczeń Płoty, Gryfice, Nowogard, Rewal | 733-771-754    biuro@elektro-sat.com.pl

Telewizja hotelowa

Oferujemy nowoczesny system telewizji hotelowej. Zapewniamy profesjonalne wykonanie i pełen serwis gwarancyjny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Telewizja hotelowa

System telewizji hotelowej

System telewizji hotelowej prócz podstawowej funkcji wyświetlania popularnych kanałów, stanie się praktycznym narzędziem w komunikacji z gośćmi hotelowymi. W prosty i łatwy sposób z poziomu recepcji można wyświetlać im ważne informacje o wydarzeniach, menu restauracji czy informację o promocyjnych usługach.

Telewizor jest obecnie nieodzownym elementem wyposażenia każdego pokoju hotelowego. Proponujemy profesjonalne monitory dla obiektów hotelowych, które funkcjonalnością znacznie przewyższają tradycyjne odbiorniki. Posiadają one pakiet dodatkowych funkcjonalności zarówno dla gości hotelowych jak i hotelarzy.

EFL

Raty i leasing

Istnieje możliwość zakupu oferowanych przez nas produktów na raty lub korzystając z leasingu.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Od 11 lat specjalizujemy się w montażu , serwisie i konserwacji systemów zabezpieczeń. Nasze usługi zyskały uznanie setek właścicieli: mieszkań, domów, rezydencji, biur, sklepów, magazynów czy hali produkcyjnych.

Profesjonalizm

Od początku istnienia firmy główną ideą było świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszą pracę cechuje terminowość, elastyczność, precyzja wykonania oraz korzystna cena przy zastosowaniu urządzeń wysokiej klasy. Korzystając z naszych usług klient ma pewność, że zabezpieczenia zostaną wykonane zgodnie ze światowymi normami i najnowszymi trendami.

Pasja

Zabezpieczenia to nie tylko nasz sposób na wyżywienie rodziny, ale przede wszystkim to pasja połączona z ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności. Wychodzimy z założenia, że swoją pracę wykonasz dobrze tylko wtedy, gdy ją lubisz. Dlatego też często nawet po godzinach uczestniczymy w szkoleniach, spotkaniach branżowych i konferencjach stale rozszerzając swoją wiedzę.

Lider regionu

Firma ELEKTRO-SAT z Płot oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem i instalacją systemów alarmowych sygnalizujących: włamanie, napad, pożar, powódź lub inne zagrożenie. ELEKTRO-SAT jest liderem w instalacji kamer przemysłowych w Powiecie Gryfickim oraz regionie. Nasze systemy z powodzeniem sprawdzają się w małych osiedlowych sklepach, domach, szkołach, halach produkcyjnych, budowach. Instalacji dokonujemy sprawdzonym sprzętem najwyższej jakości.

Zamknij menu
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij