Profesjonalne systemy zabezpieczeń Płoty, Gryfice, Nowogard, Rewal | 733-771-754    biuro@elektro-sat.com.pl

Inteligentny dom

Inteligentny dom cechuje się ogromną funkcjonalnością. Jaka jest cena systemu i od czego zależy ostateczny koszt jego implementacji? Odpowiadamy.

Inteligentny dom

Czym jest inteligentny dom?

Inteligentny domJest to system, który zapewnia sterowanie instalacjami w budynku, łączy je również w jeden wspólnie zarządzany system. Systemami, które najczęściej objęte są sterowaniem są: oświetlenie, ogrzewanie, system zabezpieczenia budynku, sterowanie roletami.

Inteligentny dom cena

Ceny systemów inteligentnego domy zaczynają się od kilkunastu tysięcy a kończą nawet na kwotach znacznie przekraczających 100 tysiecy złotych

Z jakich elementów składa się inteligentna instalacja?

Inteligentny dom składa się z szeregu czujników i elementów wykonawczych, które realizują odpowiednie schematy sterowania.

Do najczęściej sterowanych elementów systemu należą:

  • sterowanie oświetleniem – polegające na załączaniu, wyłączaniu, regulacji natężenia światła oraz regulacji poboru mocy
  • sterowanie ogrzewaniem – reagujące na zbyt niską lub za wysoką temperaturę
  • monitoring i zabezpieczenie inteligentnego domu
  • symulacja obecności

Jakie korzyści daje inteligentny dom?

Inteligentny dom - korzyści

  • maksymalizacja funkcjonalności – kontrola wszystkich zainstalowanych obiektów w jednym punkcie
  • zwiększenie komfortu użytkowania obiektu
  • podniesienie poziomu bezpieczeństwa
  • minimalizacja kosztów eksploatacji
  • oszczędzanie energii elektrycznej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu obejmującą elementy do zdalnego sterowania oświetleniem wykorzystywane w inteligentnych domach

Dlaczego my?

Doświadczenie

Od 11 lat specjalizujemy się w montażu , serwisie i konserwacji systemów zabezpieczeń. Nasze usługi zyskały uznanie setek właścicieli: mieszkań, domów, rezydencji, biur, sklepów, magazynów czy hali produkcyjnych.

Profesjonalizm

Od początku istnienia firmy główną ideą było świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszą pracę cechuje terminowość, elastyczność, precyzja wykonania oraz korzystna cena przy zastosowaniu urządzeń wysokiej klasy. Korzystając z naszych usług klient ma pewność, że zabezpieczenia zostaną wykonane zgodnie ze światowymi normami i najnowszymi trendami.

Pasja

Zabezpieczenia to nie tylko nasz sposób na wyżywienie rodziny, ale przede wszystkim to pasja połączona z ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności. Wychodzimy z założenia, że swoją pracę wykonasz dobrze tylko wtedy, gdy ją lubisz. Dlatego też często nawet po godzinach uczestniczymy w szkoleniach, spotkaniach branżowych i konferencjach stale rozszerzając swoją wiedzę.

Lider regionu

Firma ELEKTRO-SAT z Płot oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem i instalacją systemów alarmowych sygnalizujących: włamanie, napad, pożar, powódź lub inne zagrożenie. ELEKTRO-SAT jest liderem w instalacji kamer przemysłowych w Powiecie Gryfickim oraz regionie. Nasze systemy z powodzeniem sprawdzają się w małych osiedlowych sklepach, domach, szkołach, halach produkcyjnych, budowach. Instalacji dokonujemy sprawdzonym sprzętem najwyższej jakości.

EFL

Raty i leasing

Istnieje możliwość zakupu oferowanych przez nas produktów na raty lub korzystając z leasingu.

Zamknij menu
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij