Profesjonalne systemy zabezpieczeń Płoty, Gryfice, Nowogard, Rewal | 733-771-754    biuro@elektro-sat.com.pl

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, obiektach przemysłowych. Przeglądy, montaż, naprawa awarii.
Instalacje elektryczne

Co wyróżnia naszych elektryków?

 • Doświadczenie

  Wiele pomyślnych ralizacji oraz różnorodność wyzwań pozwoliły nam zdobyć wiedzę i umiejętności,dzięki którym wykonamy zlecone przez Państwa prece sprawnie i profesjonalnie. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych przez nas instalacji elektrycznych, bezpieczeństwo i niezawodność w ich użytkowaniu. Wszelkie zlecenia, realizujemy zgodnie ze sztuką i wszelkimi narzuconymi normami.

 • Doradztwo

  Zawsze można liczyć na porady z naszej strony – postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości podczas realizacji zlecenia. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakiejkolwiek awarii – nigdy nie zapominamy o naszych zleceniodawcach.

 • Zaplecze

  Nowoczesne oraz specjalistyczne narzędzia pozwalają nam przyjąć zlecenie niezależnie od lokalizacji i stopnia skomplikowania. Zapewniamy szybkie wykonanie powierzonych prac, w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami inwestora.

 • Bezpłatna wycena

  Kontaktując się z nami, mogą Państwo liczyć na naszą szybką wizytę i wycenę, która  jest zawsze bezpłatna.

Instalacje elektryczne w mieszkaniach

Instalacje elektryczne w domach

Chętnie podejmujemy się remontów, modernizacji, wymiany oraz budowy od podstaw instalcji elektrycznych w mieszkaniach. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z uciążliwości tajich prac dla Państwa sąsiadów – dlatego podobne zlecenia wykonujemy szybko, zachowując czystość i najwyższą jakość wykonania naszych instalacji.

Instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych

Instalacje elektryczne w domach jednorodzinnychNasze bogate doświadczenie pozwala nam wykonywać wszelkie realizacje związane z nowoczesnymi instalacjami elektrycznymi w .nowo powstających oraz już istniejących domach jednorodzinnych. Specjalistyczna wiedza oraz wysokiej jakości sprzęt pozwalają nam zajmować się instalacjami zarówno prostszymi jak i bardzo zaawansowanymi np…inteligentne budynki. wykonujemy również instalacje oświetlenia ogrodowego, nawadniania oraz automatyki domowej.

Instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych

Instalacje elektryczne w obiektach przemysłowychNa swoim koncie posiadamy wiele wykonanych instalacji w różnego rodzaju budynkach produkcyjnych, magazynowych, biurowych – jednym słowem przemysłowych. Oprócz instalacji elektrycznych w tego typu budynkach, podejmujemy się prac w zakresie automatyki, teletechniki (p-poż, sswin, kontrola dostępu).

 

Oprócz wykonywania instalacji elektrycznych, świadczymy usługi elektryczne w zakresie:

 • przeglądów instalacji elektrycznych
 • awarii instalacji oraz urządzeń
 • montażu oświetlenia
 • podłączania kuchenek elektrycznych
 • pomiarów instalacji elektrycznych

Gwarantujemy Państwu usługi na profesjonalnym poziomie. Nasze instalacje charakteryzują się estetyką wykonania, starannością oraz bezawaryjnością. Szukając usług elektryka  warto zainteresować się naszą ofertą i skorzystać z naszych usług.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Od 11 lat specjalizujemy się w montażu , serwisie i konserwacji systemów zabezpieczeń. Nasze usługi zyskały uznanie setek właścicieli: mieszkań, domów, rezydencji, biur, sklepów, magazynów czy hali produkcyjnych.

Profesjonalizm

Od początku istnienia firmy główną ideą było świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszą pracę cechuje terminowość, elastyczność, precyzja wykonania oraz korzystna cena przy zastosowaniu urządzeń wysokiej klasy. Korzystając z naszych usług klient ma pewność, że zabezpieczenia zostaną wykonane zgodnie ze światowymi normami i najnowszymi trendami.

Pasja

Zabezpieczenia to nie tylko nasz sposób na wyżywienie rodziny, ale przede wszystkim to pasja połączona z ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności. Wychodzimy z założenia, że swoją pracę wykonasz dobrze tylko wtedy, gdy ją lubisz. Dlatego też często nawet po godzinach uczestniczymy w szkoleniach, spotkaniach branżowych i konferencjach stale rozszerzając swoją wiedzę.

Lider regionu

Firma ELEKTRO-SAT z Płot oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem i instalacją systemów alarmowych sygnalizujących: włamanie, napad, pożar, powódź lub inne zagrożenie. ELEKTRO-SAT jest liderem w instalacji kamer przemysłowych w Powiecie Gryfickim oraz regionie. Nasze systemy z powodzeniem sprawdzają się w małych osiedlowych sklepach, domach, szkołach, halach produkcyjnych, budowach. Instalacji dokonujemy sprawdzonym sprzętem najwyższej jakości.

EFL

Raty i leasing

Istnieje możliwość zakupu oferowanych przez nas produktów na raty lub korzystając z leasingu.

Zamknij menu
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij