Profesjonalne systemy zabezpieczeń Płoty, Gryfice, Nowogard, Rewal | 733-771-754    biuro@elektro-sat.com.pl

Domofony

Montaż domofonów, konserwacja domofonów, videodomofony w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych.

Domofony

Montaż domofonów

DomofonyOferujemy Państwu montaż i instalację domofonów a także modernizację lub wymianę istniejących instalacji na nowsze. Instalacje domofonowe montujemy na wszystkich typach budownictwa m.in. w:

 • budownictwie jednorodzinnym
 • wielorodzinnych budynkach mieszkalnych
 • budynkach komercyjnych
 • obiektach przemysłowych
 • budynkach uzytecznosci publicznej

Proponujemy montaż wszystkich rodzajów domofonów od analogowych przez cyfrowe do videodomofonów. Wybór domofonu odpowiedniego do danego typu budynku ustalamy zawsze wspólnie z klientem biorąc pod uwagę jego wymagania, potrzeby oraz fundusze jakimi dysponuje. Na instalację najlepiej zdecydować się na etapie budowy, ponieważ daje to nam największe możliwości wyboru układu instalacji. Firma podejmuje się montażu instalacji wraz z zakupem sprzętu i materiałów ustalonych wcześniej z klientem, bądź z materiałem zakupionym przez klienta. Koszt usługi zależy od wyżej wymienionych czynników. W naszych realizacjach używamy sprawdzonych urządzeń czołowych producentów sprzętu teletechnicznego (Urmet, Fermax, Laskomex, Cyfral, Commax i inne). Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz umowę na stałą konserwację. Gwarantujemy najwyższą jakość, solidność i terminowość naszych prac.

Konserwacja domofonów

Domofon jak każde urządzenie techniczne, często używane wymaga dodatkowej uwagi. Chodzi tu głównie o domofony zamontowane w budynkach wielorodzinnych gdzie ciągłe użytkowanie powoduje szybsze zużycie. Umowa zawarta z naszą firmą będzie gwarantowała, że instalacja domofonowa będzie cały czas sprawna a pojawiające się usterki będą w możliwie najszybszym czasie usuwane. Konserwacja domofonów obejmuje całą instalacje domofonową tj.:

 • naprawa usterek kasety zewnętrznej
 • naprawa unifonów w lokalach
 • naprawa central i innych modułów domofonowych
 • naprawa wzmacniaczy i urządzeń zasilających
 • regulacja i naprawa elektrozaczepów, wkładek oraz zamków
 • naprawa okablowania

Cena jednostkowa od lokalu ustalana jest na podstawie złożoności instalacji, jej stanu technicznego oraz ilości lokatorów.

Videodomofony

Videodomofony (udoskonalone domofony) czyli urządzenia przesyłające dźwięk i obraz – umożliwiają prowadzenie rozmowy z osobą znajdującą się przy wejściu i jednoczesną jej obserwację na ekranie monitora oraz sterowanie elektrozaczepem, co w znaczącym stopniu zwiększa poziom bezpieczeństwa. Teraz możesz słyszeć oraz widzieć swojego rozmówce – co zapewnia większe bezpieczeństwo niż w przypadku zwykłego domofonu. Coraz większa liczba klientów decyduje się właśnie na videodomofony – sprawdzają się one w zabudowie jednorodzinnej ale przede wszystkim w budynkach wielorodzinnych tj. w miejscach gdzie nie widzimy bezpośrednio wejścia do budynku. Videodomofony dają nam możliwość sprawdzenia autentyczności dzwoniącego oraz podejrzenie w danym momencie na to co się dzieje przed wejściem.

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i montażu systemów videodomofonowych dla odbiorców indywidualnych, developerów, właścicieli i administratorów osiedli i budynków wielorodzinnych.

Posiadamy szeroką ofertę systemów videodomofonowych – zarówno indywidualnych, jak i wieloabonentowych – uznanych na rynku firm: COMMAX, URMET, FERMAX, i wiele innych.

Videodomofony które Państwu oferujemy, to wysokiej klasy urządzenia, wyposażone w szereg praktycznych funkcji. Dostępne są one w zestawach w skład których wchodzą takie elementy jak: monitor, panel z kamerą, ramka do montażu podtynkowego, daszek natynkowy, podstawka kątowa, zasilacz, przewód połączeniowy.

Do największych zalet oferowanych przez nas zestawów videodomofonowych należy zaliczyć: wysokiej jakości ekrany LCD TFT, wygodne dotykowe przyciski, przycisk do otwierania bramy automatycznej, kamery z sensorem CC, trwałe obudowy odporne na zniszczenia (wandaloodporne), podświetlane podczerwienią w nocy oraz prosty montaż.

Typowy system videodomofonowy składa się z trzech elementów:

Kaseta zewnętrzna
Kaseta to element montowany najczęściej przed wejściem na posesje. Posiada głośnik, mikrofon oraz kamerę do obserwacji osób odwiedzających. Dzięki wbudowanym oświetlaczom podczerwieni możliwa jest obserwacja w nawet całkowitych ciemnościach. Występują w wersji nad i podtynkowej.

Monitor
Monitor montowany jest w mieszkaniu. To na nim obserwujemy co dzieje się przed kamerą. Występują różne wielkości monitorów od 2,5″- 10″, a także rodzaje: głośnomówiące oraz słuchawkowe. W wybranych modelach istnieje możliwość podłączenia dodatkowych monitorów lub unifonów w innych pomieszczeniach. Zasilane są bezpośrednio z sieci elektrycznej.

Elektrozaczep

Elektrozaczep to element „wykonawczy” videodomofonu umieszczony w futrynie, w bezpośrednim sąsiedztwie zamka. Po naciśnięciu przycisku na monitorze/unifonie przez elektromagnes elektrozaczepu płynie prąd i zwalnia blokadę zamka umożliwiając wejście na teren obiektu. Istnieją różne odmiany elektrozaczepów: elektrozaczepy rewersyjne, z pamięcią, z blokadą, itp.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Od 11 lat specjalizujemy się w montażu , serwisie i konserwacji systemów zabezpieczeń. Nasze usługi zyskały uznanie setek właścicieli: mieszkań, domów, rezydencji, biur, sklepów, magazynów czy hali produkcyjnych.

Profesjonalizm

Od początku istnienia firmy główną ideą było świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszą pracę cechuje terminowość, elastyczność, precyzja wykonania oraz korzystna cena przy zastosowaniu urządzeń wysokiej klasy. Korzystając z naszych usług klient ma pewność, że zabezpieczenia zostaną wykonane zgodnie ze światowymi normami i najnowszymi trendami.

Pasja

Zabezpieczenia to nie tylko nasz sposób na wyżywienie rodziny, ale przede wszystkim to pasja połączona z ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności. Wychodzimy z założenia, że swoją pracę wykonasz dobrze tylko wtedy, gdy ją lubisz. Dlatego też często nawet po godzinach uczestniczymy w szkoleniach, spotkaniach branżowych i konferencjach stale rozszerzając swoją wiedzę.

Lider regionu

Firma ELEKTRO-SAT z Płot oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem i instalacją systemów alarmowych sygnalizujących: włamanie, napad, pożar, powódź lub inne zagrożenie. ELEKTRO-SAT jest liderem w instalacji kamer przemysłowych w Powiecie Gryfickim oraz regionie. Nasze systemy z powodzeniem sprawdzają się w małych osiedlowych sklepach, domach, szkołach, halach produkcyjnych, budowach. Instalacji dokonujemy sprawdzonym sprzętem najwyższej jakości.

EFL

Raty i leasing

Istnieje możliwość zakupu oferowanych przez nas produktów na raty lub korzystając z leasingu.

Zamknij menu
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij